>>>
Sākums >> AVĀRIJAS >> DIVI BOJĀGĀJUŠIE MIKROAUTOBUSA UN SATIKSMES AUTOBUSA SADURSMĒ DAUGAVGRĪVAS ŠOSEJĀ

DIVI BOJĀGĀJUŠIE MIKROAUTOBUSA UN SATIKSMES AUTOBUSA SADURSMĒ DAUGAVGRĪVAS ŠOSEJĀ

Šorīt Rīgā uz šosejas, kas savieno Iļģuciemu ar Bolderāju notika frontāla sadursme starp mikroautobusu “Volkswagen Transporter” un “Rīgas satiksmes” pasažieru autobusu. Negadījumā divi cilvēki gāja bojā, vēl vairāki guva dažāda smaguma ievainojumus.

Avārija notika ap pulksten desmitiem no rīta. Satiksmes autobuss brauca virzienā no Bolderājas uz Rīgas centru, kad tā ceļā pēkšņi parādījās mikroautobuss, kas veica apdzīšanas manevru. Izvairīties no sadursmes vairs nebija iespējams. Aculiecinieki, redzot, ka sadursme ir ļoti smaga, nekavējoties izsauca glābējus un mediķus, taču ugunsdzēsējiem izgriežot cietušos no sadragātā busiņa atklājās, ka reanimācijas pasākumi vairs nav iespējami. Incidentā cietuši arī autobusa pasažieri. Sākotnējā informācija liecina, ka sabiedriskajā transportā nebija vairāk par desmit pasažieriem. Notikuma vietā ir ierobežota satiksme.

 

Līdzīgie raksti

One thought on “DIVI BOJĀGĀJUŠIE MIKROAUTOBUSA UN SATIKSMES AUTOBUSA SADURSMĒ DAUGAVGRĪVAS ŠOSEJĀ

  1. Вы дорогу там видели вообще? Колея глубже канав по краям. Там просто так можно убиться. Будут нормальные дороги, не будет таких инцидентов. Близким соболезнования.

Atbildēt

Uz augšu