>>>
Sākums >> AVĀRIJAS >> SMAGA AVĀRIJĀ VENTSPILĪ – CIETUŠI DIVI JAUNIEŠI

SMAGA AVĀRIJĀ VENTSPILĪ – CIETUŠI DIVI JAUNIEŠI

Brīvdienās Ventspilī Ganību ielā 19 gadus vecs puisis, vadot automašīnu “Volvo”, neizvēlējās laika apstākļiem un ceļa segumam piemērotu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un ieslīdēja pie kādas mājas novietotās mašīnās.

 

Negadījumā bojāts ne tikai jaunā šofera spēkrats, bet arī divas citas automašīnas – “Volvo” un “BMW”. Negadījumā cietusi automašīnas “Volvo” pasažiere, 19 gadus veca jauniete. Cietusī pati saviem spēkiem no automašīnas nevarēja izkļūt, tāpēc glābējiem, izmantojot hidrauliskos instrumentus, nācās nogriezt auto jumtu.

Meitene nogādāta slimnīcā, kur diagnoticēti krūšu kurvja un vēdera dobuma sasitumi. Stacionārā nonācis arī auto šoferis, kurš guvis vaļēju brūci galvā. Kā stāsta vietējie iedzīvotāji, jaunais puisis, visticamāk, gribējis meitenei “pazīmēties” un vietā, kur drīkst braukt ar 50 kilomtriem stundā, viņš nesies ar ātrumu vismaz 100.

Saprotams, ka šāda pārgavība nepalika bez sekām. Policijā sākta izmeklēšana un atkarībā no miesas bojājumu smaguma tiks lemts par kriminālprocesa vai administratīvas lietas uzsākšanu.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu