>>>
Sākums >> AVĀRIJAS >> UZ RĪGAS APVEDCEĻA NĀVĒJOŠI NOTRIEKTI DIVI “NEREDZAMI” GĀJĒJI

UZ RĪGAS APVEDCEĻA NĀVĒJOŠI NOTRIEKTI DIVI “NEREDZAMI” GĀJĒJI

Uz Rīgas apvedceļa netālu no pagrieziena uz Cekuli sestdienas pievakarē gājuši bojā divi cilvēki – vīrietis un sieviete. Abi gājuši pa ceļa braucamo daļu bez atstarotājiem un, iespējams, bijuši alkohola reibumā.

Vieglā auomašīna “KIA”, kas pieder uzņēmumam “Stokker”, neilgi pēc tumsas iestāšanās braukusi no Salaspils puses Baltezera virzienā, kad spēkrata priekšā pēkšņi parādījušies divi cilvēki. Izvairīties no sadursmes vairs nebija iespējams un trieciens gājējiem izrādījās letāls. Viena cilvēka ķermenis tika aizsviests vairākus metrus no automašīnas, bet otrs līķis ieķērās priekšējā vējstiklā.

Notikumā cietis arī “KIA” šoferis. Cik nopietni ir ievainojumi nav zināms, taču autovadītājsšoka stāvoklī nogādāts slimnīcā. Notikuma vietā strādā Ceļu policija un satiksmes noziegumu izmeklētāji.

Līdzīgie raksti

One thought on “UZ RĪGAS APVEDCEĻA NĀVĒJOŠI NOTRIEKTI DIVI “NEREDZAMI” GĀJĒJI

  1. Pāris gandrīz bija šķērsojis ceļu, un nav iespējams negaidīti parādīties automašìnas priekšā ceļa posmā, kurš ir pilnīgi taisns un pārredzams. 2017 gada automašīnai tuvās gaismas noteikti apgaismo vismaz 50 metrus uz priekšu, tātad, ja šoferis koncentrējies uz ceļa brucamo daļu ir iespēja nobremzējot nomest ātrumu vai vismaz mainīt trajektoriju nevis traukties virsū cilvēkiem…

Atbildēt

Uz augšu