>>>
Sākums >> NOTIKUMI >> DZĒRA ŠŅABI, UZKODA… AUSI!

DZĒRA ŠŅABI, UZKODA… AUSI!

Pagājušā gada vasarā Salaspils policijas iecirknī tika saņemta informācija par miesas bojājumu nodarīšanu kādam vīrietim. Proti, kopīgas iedzeršanas laikā viņam sakosta auss.

Likumsargi noskaidroja, ka todien divi seni paziņas – skolasbiedri – satikās un nolēma kopīgi atpūsties dārza mājiņā Salaspilī. Saviesīgai atpūtai vīrieši bija iegādājušies kasti ar stiprajiem dzērieniem. Dažas stundas vēlāk, kad jau pamatīgi iedzerts, viens no kungiem sācis neadekvāti uzvesties un meties savam paziņam virsū, ar zobiem iekožoties viņa ausī. Vīrietis pāridarītāju veiksmīgi nostūmis nost un izsaucis ātros, jo auss sākusi stipri asiņot. Tā arī pasēdēšana beigusies un policija saņēmusi ziņojumu no slimnīcas, ka tajā paviesojies vīrietis ar acīmredzamiem miesas bojājumiem. Pats cietušais gan savu paziņu vēlāk nodot nav vēlējies, tāpēc likumsargiem bija jānopūlas, lai uzbrucēju atrastu.

Pēc nepilna gada, vakar, 12. martā, Salaspils iecirkņa policisti aizturēja iespējamo vainīgo vīrieti viņa dzīvesvietā. Aizdomās turamais ir 47 gadus vecs kungs, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par vieglu miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Aizturētais vīrietis pašreiz atrodas izolatorā.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu