>>>
Sākums >> NOTIKUMI >> PARASTS APTIEKAS APMEKLĒTĀJS APTUR NEADEKVĀTU NARKOMĀNU

PARASTS APTIEKAS APMEKLĒTĀJS APTUR NEADEKVĀTU NARKOMĀNU

21.marta vakarā Valsts policijas Kurzemes reģiona darbinieki, vienā no Liepājas aptiekām, aizturēja agresīvu vīrieti, kurš iespējams būdams apreibinošo vielu ietekmē, negodīgā ceļā bija gribējis uzlabot savu finansiālo stāvokli.
Īsi pirms pulkstens septiņiem vakarā, aptiekā Talsu ielā, iegāja kāds vīrietis, pēc viņa uzvedības varēja secināt, ka viņš bija kaut ko salietojies, šis tipiņš rupji lamājās un saņemot aizrādījumu, sāka ne pa jokam ārdīties, ar savu uzvedību pārbiedējot farmaceiti. Izmantojot situāciju, narkomāns no kases aparāta paņēma naudu. Redzot notiekošo kāds no aptiekas apmeklētājiem nepalika vienaldzīgs un aizturēja pāridarītāju līdz policijas ierašanas brīdim.
Par notikušo uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. Aizturētais ir 36 gadus vecs un viņš jau iepriekš ir bijis vairākkārt tiesāts un pavisam nesen atbrīvots no apcietinājuma.
Policija pateicas vīrietim, kurš kritiskā situācijā nestāvēja malā un atsaucās uz farmaceites lūgumu palīdzēt. Policija aicina pašu drosminieku dot pa sevi ziņu, zvanot 110 vai 63404559, lai likumsargi viņam personīgi varētu izteikt atzinību!

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu