>>>
Sākums >> AVĀRIJAS >> PUISI SASPIEŽ STARP TRAKTORU UN VIEGLO AUTO

PUISI SASPIEŽ STARP TRAKTORU UN VIEGLO AUTO

Bauskas novadā, Vecsaulē trīs draugi, būdami gradīgo dzērienu ietekmē, gribēja cits citam izpalīdzēt, bet plāns nogāja greizi un rezultātā viens no viņiem attapās slimnīcas palātā.
Trīs čomi, sestdienas pēcpusdienā pēc grūtas darba nedēļas, nolēma satikties un tā kārtīgi atvilkt elpu, paņemot uz krūts. Kā izrādījās nedēļa bija daudz grūtāka nekā likās pasēdēšanas sākumā un lai pilnībā atkoptos trijotne sapratusi, ka jāiedzer vēl, bet visas finanšu un grādīgā rezerves jau tai brīdī bija izsmeltas. Lēmums par to, ko šādā situācijā darīt tika pieņemts zibenīgi – jābrauc kaut kur papildināt krājumus. Viens no draugiem sēdās pie stūres vecam “golfiņam”, jāpiebilst, ka savos 33 gados autovadītāja tiesības viņš nebija nokārtojis, bet tas 2,12 promilēs nav nekāds šķērslis. Šoreiz vienīgi auto pievīla, to neizdevās iedarbināt.
Te talkā nāca 26 gadus vecais, 3.42 promiļu reibumā esošais draugs, viņš iekāpa traktorā, lai varētu ievilkt automašīnu, šis palīgs sēdās pie stūres bez traktora vadīšanas tiesībām. Un beidzot pieslēdzās arī trešais čoms, kurš bija atbildīgs par sakabes nostiprināšanu. Rezultātā, kad “karavāna” izkustējās, kājiniekos palikušais puisis pakļuva zem braucošā auto un guva nopietnus miesas bojājumus. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. Lūk tāda jautra pasēdēšana Bauskas pusē…

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu