>>>
Sākums >> NOTIKUMI >> SIGULDAS PAGASTĀ PRIVĀTMĀJĀ NOGRAND GĀZES SPRĀDZIENS; IR DIVI CIETUŠIE

SIGULDAS PAGASTĀ PRIVĀTMĀJĀ NOGRAND GĀZES SPRĀDZIENS; IR DIVI CIETUŠIE

Vakar vakarā ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu, ka Siguldas pagastā pie Jūdažu ciemata notikusi gāzes eksplozija un pamatīgi cietusi kāda privātmāja. Sprādziena brīdī mājā bijuši arī cilvēki, tostarp bērni.

Ugunsdzēsējiem ierodoties konstatēts, ka daļēji sadragātas mājas sienas 200 kvadrātmetru platībā, turklāt ir arī cietušie – kāds 17 gadus vecs puisis un 47 gadus vecs vīrietis. Gāze iespējams noplūdusi no virszemes tvertnes, kas atrodas saimniecības pagalmā. Iespējams, eksplozija notikusi brīdī, kad vienā no ēkas telpām ieslēgta gaisma – elektrības dzirkstele, visticamāk, bijis kā sprādziena detonators.

Ģimenei vakar uzreiz pēc notikušā ir piedāvāta pašvaldības palīdzība, bet no tās cietušie atteikušies, jo bojātā ēka ir vasaras mītne, bet ģimenei ir piešķirts pašvaldības īres dzīvoklis, kurā tā uzturas ikdienā. Tāpat Siguldas novada domes Sociālā dienesta pārstāvji šodien atkārtoti ir sazinājušies ar ģimeni, lai informētu par pieejamo palīdzību gan veselības uzlabošanai, gan mantas atjaunošanai, bet cietušie pašreiz atbildi vēl nav snieguši. Apsekot ēku ir devušies arī pašvaldības Būvvaldes pārstāvji.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu