Jūs esat šeit
Sākums > NOTIKUMI > ZOG SALASPILĪ, AIZTUR OGRĒ

ZOG SALASPILĪ, AIZTUR OGRĒ

26. janvārī Salaspilī apzagta kāda veikala apmeklētāja. Viņa nepārdomāti bija ielikusi naudas maku somiņas ārējā kabatā. Zādzību kundze pamanījusi brīdī, kas piegājusi pie kases, lai samaksātu par pirkumu. Cietusī par notikušo tūdaļ paziņoja Valsts policijai.

Izmeklēšanas laikā Salaspils iecirkņa policisti ieguva videonovērošanas kameru ierakstus no notikuma vietas. Tajos redzams, kā brīdī, kad pircēja izvēlas pārtikas produktus un nepievērš uzmanību savai somiņai, kāda sieviete  izvelk viņas maku. Salaspils iecirkņa policisti par notikušo informēja arī pārējos iecirkņus un pievienoja datiem meklējamās fotogrāfiju. 1. februārī Ogres policijas kārtībnieki aizdomās turēto pamanīja. Sieviete aizturēta un nogādāta Salaspils iecirknī.

Šis nav pirmais gadījums, kad aizturētā nonākusi policijas redzeslokā. 41 gadu vecā sieviete jau iepriekš vairākas reizes sodīta par kabatzādzībām un izcietusi cietumsodu. Šoreiz gan viņai līdz tiesai piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Atbildēt

Top