>>>
Sākums >> NOTIKUMI >> AIZTUR KRIEVIJAS PILSONI AR PĒDĒJO GADU IESPAIDĪGĀKO NARKOTIKU KRAVU

AIZTUR KRIEVIJAS PILSONI AR PĒDĒJO GADU IESPAIDĪGĀKO NARKOTIKU KRAVU

Grebņevas robežkontroles punktā robežsargi aizturējuši 27 gadus vecu vīrieti un viņa automašīnā speciāli ierīkotā slēpnī atrasta pēdējos gados lielākā narkotiku kontrabanda.

Svētdienas rītā robežsargiem, veicot no Latvijas izbraucošās automašīnas robežpārbaudi, radās aizdomas par tajā izveidotu slēpni, kurā varētu tikt nelikumīgi pārvietoti neatļauti priekšmeti. Atomašīnas vadītājs, – Krievijas pilsonis, kategoriski noliedza, ka būtu ierīkojis slēpni, taču tik un tā veikta automašīnas bagāžas nodalījuma grīdas demontāža un atrasti vairāki brūnā polietilēna plēvē ietīti iepakojumi. Tajos tika konstatēta tumšas krāsas cieta viela, savukārt veiktais eksprestests apliecināja, ka iepakojumos ir hašišs, kopumā 145,3 kilogrami.

Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvalde pret Krievijas pilsoni par nelikumīgu narkotisko vielu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākusi kriminālprocesu. Saskaņā ar Krimināllikumu, vīrietim par šādu noziedzīgu nodarījumu draud brīvības atņemšana uz laiku līdz piecpadsmit gadiem, ar vai bez mantas konfiskācijas.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu