>>>
Sākums >> NOZIEGUMI >> IZRAISOT AVĀRIJU CENŠAS SLĒPT ASIŅAINU SLEPKAVĪBU

IZRAISOT AVĀRIJU CENŠAS SLĒPT ASIŅAINU SLEPKAVĪBU

Pagājušajā trešdienā agri no rīta Latgales reģiona policijas pārvalde saņēmusi informāciju, ka Rēzeknes novada Silmalas pagastā notikusi avārija. Notikuma vietā policisti noskaidrojuši, ka automašīna “Nissan” nobraukusi no ceļa un apgāzusies, bet automašīnas vadītājs gājis bojā. Tikai vēlāk atklājies, ka noticis noziegums.

Apskatot notikuma vietu, policisti noskaidrojuši, ka bojāgājušais ir 67 gadus vecs vīrietis, turklāt uz viņa ķermeņa bijuši dažādi miesas bojājumi. Turpinot procesuālās darbības un ekspertīzēs precizējot notikuma apstākļus, likumsargiem izdevies noskaidrot, ka cietušais gājis bojā vardarbīgā nāvē – viņa ķermenī konstatētas vairākas durtas brūces.

Jau pēc salīdzinoši neilga laika policisti noskaidrojuši par slepkavību aizdomās turamo un 9. novembrī notikusi aizturēšana. Aizdomās turamais ir agrāk par mantiska rakstura noziegumiem tiesāts 19 gadus vecs jaunietis.

Kriminālprocesā policisti noskaidrojuši, ka aizdomās turamais un upuris bijuši savstarpēji pazīstami. Nozieguma pastrādāšanas dienā abi braukuši ar upura automašīnu, kādā brīdī starp vīriešiem izveidojies konflikts un aizdomās turamais automašīnas kustības laikā vairākas reizes iedūris ar nazi. Pēc tam noziedznieks notikuma vietu atstājis.

Pagājušajā svētdienā aizdomās turamajam, kurš atzinies izdarītajā noziegumā, piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu