>>>
Sākums >> NOZIEGUMI >> UZ “ZAĻĀS ROBEŽAS” PIE BALTKRIEVIJAS AIZTUR DIVUS KONTRABANDISTUS

UZ “ZAĻĀS ROBEŽAS” PIE BALTKRIEVIJAS AIZTUR DIVUS KONTRABANDISTUS

Daugavpils novadā, netālu no Baltkrievijas robežas, aizturēti divi Latvijas pilsoņi, kuri nodarbojās ar cigarešu kontrabandu. Abi pārkāpēji jau iepriekš nonākuši robežsargu redzeslokā.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu, pārbaudot informāciju par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu, Salienas pagastā aptuveni kilometru no valsts robežas robežsargi aizturēja divus vīriešus ar vairākiem cigarešu saiņiem. Kopumā notikuma vietā konfiscētas 60 000 cigaretes “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Jāatzīmē, ka abi vīrieši vairākkārt pieķerti atrodamies pierobežas joslā bez speciālās caurlaides, kā arī saistībā ar tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu robežsargu redzes lokā nonākuši ne pirmo reizi. Proti, pirms pāris mēnešiem viens no vīriešiem tika aizturēts Kaplavas pagastā un pret viņu un vēl pieciem līdzdalībniekiem par cigarešu nelikumīgu pārvietošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās tika uzsākts kriminālprocess.

Arī šoreiz abiem vīriešiem par pierobežas joslas režīma pārkāpumiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli, savukārt par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, kas izdarīta personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, pēc Krimināllikuma 221. panta otrās daļas, uzsākts kriminālprocess. Abi likumpārkāpēji ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu