>>>
Sākums >> PAZUDUŠIE >> BEZVĒSTS PAZUDIS REGBIJA IZLASES SPĒLĒTĀJS DĀVIS PĒRKONS

BEZVĒSTS PAZUDIS REGBIJA IZLASES SPĒLĒTĀJS DĀVIS PĒRKONS

Kopš 23. decembra pēcpusdienas ir pazudis Latvijas regbija izlases spēlētājs Dāvis Pērkons, ziņo viņa pārstāvētais klubs “Miesnieki”.

28 gadus vecais Olaines iedzīvotājs Dāvis Pērkons ir pazudis kopš svētdienas, 23. decembra. Pēdējo reizi sportists manīts sociālajos tīklos ap pulksten 14.00. Pēdējo reizi lasījis ziņu aplikācijā “Whatsapp” tās pašas dienas pulksten 12:44. Zināms, ka sestdienas vakarā vīrietis ciemojies pie paziņas Rīgā, Ķengaragā. Dāvis pēc viesošanās aizbraucis ap pulksten 14.00, bet precīzu laiku sportista biedrs nav spējis nosaukt, jo Dāvis aizgājis neatvadoties, kad mitekļa saimnieks gulējis.

Dāvja pazīmes – augums 190 centimetri, sportiskas miesasbūves. Bija ģērbies pelēkās biksēs, “Camel” ziemas jakā, kājās – melni apavi. Līdzi bija telefons, dokumenti, tiesības, kredītkartes un personas identifikācijas karte.

Dāvi meklē radinieki un draugi. Ja kāds no regbija saimes vēlas palīdzēt meklēšana, sazināties ar Kārli Garokalnu pa tālruni +371 26328287. Tāpat, ja jums ir ziņas par Dāvja atrašanās vietu, noteikti ziņojiet policijai pa telefonu 110.

Līdzīgie raksti

One thought on “BEZVĒSTS PAZUDIS REGBIJA IZLASES SPĒLĒTĀJS DĀVIS PĒRKONS

Atbildēt

Uz augšu