>>>
Sākums >> PAZUDUŠIE >> “MANI IZSEKO UN GRIB NOGALINĀT,” POLICIJAI ZIŅO VĪRIETIS UN PAZŪD BEZ VĒSTS

“MANI IZSEKO UN GRIB NOGALINĀT,” POLICIJAI ZIŅO VĪRIETIS UN PAZŪD BEZ VĒSTS

Kopš 1. decembra bezvēsts prombūtnē atrodas 40 gadus vecais Salvis Ķirsis. Vīrietis pēdējo reizi manīts Vācijā, Bonnas pilsētā, kur viesojies vietējā policijā, lai sūdzētos, ka tiek vajāts.
Pēc radinieku vārdiem 1. decembrī pulksten 6:25 Vācijā, Bonnā kāds autovadītājs nogādājis Salvi līdz policijai. Tālāk viņš devies uz autobusa pieturu, lai tiktu līdz Latvijai. Vīrietis esot nepareizajā autobusa pieturā un tāpēc nokavējis savu transportu. Tālāk devies uz vilcienu, lai tiktu līdz lidostai, tad ar Salvi pazuduši sakari. Vīrietis varētu būt depresijā, jo sarunā ar tuviniekiem minējis, ka viņam kāds seko. Salvim esot bijušas aizdomas, ka kāds gribot viņu nogalināt.
Vīrietim līdzi bijusi pase, darba apģērbs, divi mobilie telefoni, iespējams, melns maks. Iespējams, Salvis bija ģērbies darba drēbēs – kombinezonā, mugurā tumši sarkana dūnu virsjaka.
Lūdzam ikvienam, kurš kaut ko zina par Salvja Ķirša atrašanās vietu vai virzienu kādā viņš devies, nekavējoties zvanīt meklēšanas organizācijai “Bezvēsts.lv” pa tālruni +371 22 084 084 vai policijai pa telefonu 110.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu