>>>
Sākums >> PAZUDUŠIE >> PA CEĻAM UZ LIETUVU PAZŪD STOPĒTĀJS NO CĒSĪM

PA CEĻAM UZ LIETUVU PAZŪD STOPĒTĀJS NO CĒSĪM

Kopš pagājušā gada 29. oktobra ir pazudis 32 gadus vecais Ingus Jansons. Cēsu novada Vaives pagasta iedzīvotājs, pēc radinieku teiktā, konkrētajā dienā ap pus septiņiem no rīta izgāja no savas mājas un kopš tā laika viņa atrašanās vieta nav zināma.

Vīrietis var atrasties Lietuvas pusē – policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka 31. oktobrī Ingus šķērsojis Latvijas – Lietuvas robežu, taču tik pat labi ceļotājs var atrasties gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Ingus pārvietojas vienatnē ar autostopiem vai kājām. Visticamāk, tūrists iegriežas ceļamalas degvielas uzpildes stacijās. Sociālos tīklus neizmanto. Vīrieša pazīmes – augums 185 centimetri, vidējas miesas uzbūves, brūna bārda. Ingum ceļā līdzi bija brūna, vidēja izmēra mugursoma. Telefona līdzi nav. Bija ģērbies pelēkā adītā jakā ar kapuci, tumšās biksēs, tumšos darba apavos, galvā – tumša cepure.

Lūdzam ikvienu, kurš redzējis vai zina kaut ko par pazudušo, nekavējoties zvanīt meklēšanas organizācijai Bezvests.lv pa tālruni +371 22 084 084 vai policijai — 110.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu