>>>
Sākums >> SOCIĀLAS PROBLĒMAS >> DZĪVOKLĪ PĻAVNIEKOS VĪRIETIS PIEDEDZINA PELMEŅUS

DZĪVOKLĪ PĻAVNIEKOS VĪRIETIS PIEDEDZINA PELMEŅUS

Rīgā, Keldiša ielā 15 vakar vakarā kāds vīrietis izraisīja ugunsgrēku, pārbiedējot daudzus mājas iedzīvotājus, taču par laimi neviens necieta. Vien mitekļa īpašnieks tika pie pārsistas galvas.

Ugunsgrēks izcēlies ap desmitiem vakarā un pirmie dūmus astotajā stāvā pamanījuši kaimiņi. Viņi klauvējuši degošā dzīvokļa durvīs, taču neviens nav atbildējis. Izsauktie ugunsdzēsēji uzlauzuši metāla durvis un ugunsgrēks ātri likvidēts. Kā vēlāk noskaidrojies, dzīvokļa īpašnieks bija izgājis no mājām un aizmirsis, ka uz iedegtas plīts atstājis katlu ar pelmeņiem. Atgriežoties mājās, 40 gadus vecais vīrietis bijis šokēts, ka cietis viņa īpašums. Viņš stresā zaudējis samaņu un pārsitis galvu, līdz ar to nonācis slimnīcā. Kā stāsta kaimiņi, konkrētajā dzīvoklī pēdējā mēneša laikā šis jau ir otrais ugunsgrēks. Arī iepriekšējā reizē, vārīti pelmeņi kļuva par ceptiem, bet beigu beigās pārogļojās.

Jāpiebilst, ka aizvakar turpat blakus mājā Rīgā, Dzeņu ielā 13 notika daudz nopietnāks ugunsgrēks – sadedzināts lifts. Vēl šodien iedzīvotāji spiesti pārvietoties pa trepēm un šī problēma visvairāk skar augšējo stāvu iemītniekus.

Līdzīgie raksti

Atbildēt

Uz augšu